• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Матеріально - технічне забезпечення закладу.

Територія дошкільного закладу та його будівля (1982р.) відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу (2013р.) по всьому периметру. Дитячий садок має майданчик із зеленими насадженнями, на якому встановлені пісочниці, ігрове та спортивне обладнання.

Будівля закладу знаходиться у належному стані, має централізоване водопостачання та індивідуальне газове опалення. Встановлено лічильники електричної , теплової енергії, холодної води. У дошкільному закладі для повноцінної роботи є достатня кількість інвентарю, який промаркований, використовується за призначенням, постійно поповнюється.

Для прання і зберігання постільної білизни є в наявності пральна машина-автомат, праска, стелажі для зберігання чистої білизни.

Харчоблок забезпечений необхідним технологічним та холодильним обладнанням, кухонним посудом, витяжною вентиляцією, духовою шафою,електроплитою, електром’ясорубкою повністю забезпечує технологічний процес обробки та зберігання продуктів харчування. Комора оснащена : вагами для зважування продуктів при видачі на харчоблок, стелажами, на яких зберігаються продукти харчування в ємностях.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В груповому приміщенні створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групове приміщення повністю забезпечене твердим та м'яким інвентарем, відповідають санітарно -гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групі є сучасне розвивальне та ігрове обладнання, яке відповідає програмовим вимогам та віку дітей.

До складу групової кімнати входить: роздягальня, спальна кімната, туалетна кімната.

Методичний осередок забезпечений різноманітною методичною і художньою літературою, дидактичним і демонстраційним матеріалами, наочними посібниками, методичними розробками, конспектами занять згідно Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Заклад отримує методичні журнали «Дошкільне виховання», "Палітра педагога", "Джміль ","Освіта і право" та газети "Слобідський край", "Вісті Водолажчини".

Маються технічні засоби: 1 комп’ютер, який підключений до системи Інтернет, здійснює електронний документообіг з районним відділом освіти, іншими загальноосвітніми закладами, має свій сайт, на якому висвітлюється робота закладу,

1 принтер, сканер, музичний центр, телевізор , DVD- програвач ,які застосовуються в освітньо-виховному процесі. Всі технічні засоби зберігаються відповідно санітарно-технічних вимог .

Медичний кабінет та ізолятор обладнані відповідними меблями. А саме: шафою для медичних препаратів, столом медичним, ліжком, медичними вагами, ростоміром .

Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень.

Стан матеріально-технічного забезпечення дошкільного навчального закладу відповідає достатньому рівню.

Наш педагогічний колектив працює над подальшим вдосконаленням навчально-матеріального забезпечення дошкільного закладу.

/Files/images/Photo3871.jpg /Files/images/Photo3872.jpg /Files/images/Photo3877.jpg

/Files/images/Photo3875.jpg /Files/images/Photo3876.jpg /Files/images/Photo3879.jpg

/Files/images/Photo3873.jpg /Files/images/Photo3887.jpg /Files/images/Photo3882.jpg

/Files/images/Photo3885.jpg /Files/images/Photo3896.jpg/Files/images/Photo3907.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 251

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.